Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Poznań

Pilnie potrzebny wózek inwalidzki

2.03.2011, nieprzypisany

Pan Tadeusz z Poznania choruje na wrodzone porażenie czterokończynowe. Skutkiem niedowładu poruszać się może wyłącznie na wózku. Problem w tym, że stary wózek nie nadaje się już do użytku, a jego, inwalidy pierwszej grupy, nie stać na zakup nowego.

Poszukując wyjścia z tej trudnej sytuacji, zwrócił się do filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Poznaniu i – za jej pośrednictwem – do wszystkich, którzy mogliby mu pomóc.

– To samotny, zdany na siebie i ewentualnie dobrych ludzi, człowiek. Wózek, z którego korzysta, jest w złym stanie, w każdej chwili może przestać mu służyć – podkreśla Helena Gerke, wolontariuszka ChSCh.

– Nie ma mnie kto pchać, więc musi to być wózek dźwigniowo-wahadłowy. Ważne, aby był składany, z rączką w ramach wahadła, nie elektryczny – prosi pan Tadeusz. – Dobrze, aby był mocny i jak największy, ponieważ ważę ponad 100 kg – dodaje.

Jeśli możesz pomóc, skontaktuj się z Piotrem Schmidtke, tel. 61 866 12 95 lub 61 847 28 76.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Zobacz, jak ChSCh pomaga seniorom.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000220518). Pobierz bezpłatny program do wypełniania PIT-ów: www.program-pit.net

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Poznań
ul. Zeylanda 11
60-808 Poznań

Nr konta bankowego:
86 2030 0045 1110 0000 0276 0050

Kierownik: Danuta Juszczak-Wierkiewicz
Swoją funkcję pełni społecznie
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij