Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Poznań

Poznań: przyjdź i weź przepis na zdrowie

6.03.2013, EXPO Zdrowie

Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia, Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh) i Centrum Handlowe Auchan Komorniki zapraszają do udziału w wystawie EXPO Zdrowie, która odbędzie się w niedzielę, 10 marca w galerii Auchan.

Degustacja zdrowej żywności, szkolenie nordic walking, masaż relaksacyjny – to tylko niektóre atrakcje przewidziane przez organizatorów. Ekspozycja promuje osiem podstawowych zasad zdrowego stylu życia, które związane są z odżywianiem, ćwiczeniami fizycznymi, wodą, słońcem, wstrzemięźliwością, powietrzem, odpoczynkiem i spokojem.

– Uczestnicy przechodzą przez osiem stanowisk, które dostarczają informacji na temat podstawowych zasad zdrowia i czynników mających na nie wpływ – mówi Agata Radosh, koordynatorka wystawy EXPO Zdrowie w Poznaniu. – W programie wystawy będą także badania, m.in. pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar cukru we krwi, pomiar tkanki tłuszczowej.

Podczas imprezy organizatorzy przewidzieli stoisko z degustacją zdrowej żywności. Wśród wielu smacznych potraw będą pasty z ziaren, kotlety z płatków owsianych, pieczywo domowego wypieku i zdrowe słodkości.

Początek wystawy EXPO Zdrowie 10 marca, o godzinie 14 w galerii Auchan Komorniki w Poznaniu. Ekspozycję będzie można odwiedzać do godz. 17.30.

red. Justyna Libera

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Poznań
ul. Zeylanda 11
60-808 Poznań

Nr konta bankowego:
86 2030 0045 1110 0000 0276 0050

Kierownik: Danuta Juszczak-Wierkiewicz
Swoją funkcję pełni społecznie
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij