Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Poznań

Świąteczna Zbiórka Żywości

2.12.2010, Pomoc żywnościowa


3-5 grudnia w ponad 2 500 sklepach w Polsce odbywać się będzie Świąteczna Zbiórka Żywności prowadzona przez Federację Polskich Banków Żywności. W akcję włączy się 12 filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). 

– W naszym mieście w zbiórce weźmie udział 30 wolontariuszy ChSCh. Żywność będziemy zbierać w sklepach sieci Biedronka. Zgromadzone artykuły spożywcze przekażemy podopiecznym naszych punktów wydawania żywności i odzieży – mówi Jan Brzuś, kierownik Filii ChSCh w Zabrzu.

W podobny sposób pomagać będą wolontariusze z: Legnicy, Wrocławia, Płocka, Opola, Poznania, Jaworzna, Rudy Śląskiej, Białegostoku, Lidzbarku Warmińskiego, Stargardu Szczecińskiego i Konina.

Każdy z nas może włączyć się w akcję. Wystarczy odwiedzić podczas jej trwania jeden ze sklepów, w których prowadzona jest zbiórka, zakupić i przekazać wolontariuszom produkty żywnościowe z długim terminem ważności.

Pomóż, przekazując swój dar.

Czytaj o pomocy żywnościowej ChSCh.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

 

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Poznań
ul. Zeylanda 11
60-808 Poznań

Nr konta bankowego:
86 2030 0045 1110 0000 0276 0050

Kierownik: Danuta Juszczak-Wierkiewicz
Swoją funkcję pełni społecznie
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij